ul. Krótka 7, Tomaszów Mazowiecki
Pn - Pt 9:00 - 18:00 / Sobota 9:00 - 14:00
601 866 395
Soczewki okularowe


Okulary idealne do pracy przy komputerze Hoya Sync III
Soczewki okularowe
Cyfrowe zmęczenie wzroku
Podrażnienie oczu, nieostrość widzenia, czy bóle głowy odczuwalne po kilku godzinach od odwrócenia głowy sprzed ekranu komputera. Czy takie objawy towarzyszą Ci stosunkowo często? Jeśli tak - być może jesteś ofiarą cyfrowego zmęczenia wzroku. Jest to jedna z chorób naszych czasów - ilość czasu, który spędzamy przed ekranami urządzeń (komputerów, telefonów) jest coraz większa, a nasze oczy nie mają czasu na odpowiedni odpoczynek.

Wychodząc naprzeciw temu problemowi firma Hoya stworzyła jednoogniskowe soczewki cyfrowe Sync III. Dzięki zastosowaniu strefy wsparcia wzroku w dolnej części soczewki, możemy komfortowo korzystać z ekranów naszych urządzeń, natomiast wartość korekcyjna do dali pozwala na wygodne korzystanie z soczewek także po odejściu sprzed monitora. Niewielki wzrost wartości soczewki w tzw. strefie przyrostu mocy wspomaga jego akomodację oraz ułatwia uzyskanie ostrego obrazu łagodząc jednocześnie objawy zmęczenia wzrokowego. Technologia ta znacząco zwiększa komfort widzenia podczas pracy na urządzeniach cyfrowych czy wykonywania innych czynności wymagających skupienia wzroku na bliskiej przestrzeni.


Zapewnij sobie idealne widzenie dzięki okularom progresywnym!
Czy jedna para okularów może zapewnić komfort podczas wielu różnych czynności? Jak połączyć możliwość pracy przy komputerze czy czytania z odpowiednią jakością obrazu podczas uprawiania sportu czy robienia zakupów? Na oba te pytania odpowiedź jest jedna - okulary progresywne. Dzięki nim możemy równie wyraźnie widzieć przedmioty w dali, w bliży, czy w tzw. odległościach pośrednich. Soczewkę w okularach progresywnych możemy wyposażyć w fotochrom, dzięki czemu nabierze ona przeciwsłonecznego charakteru. Zapytaj naszego okulistę o pomoc w doborze odpowiednich okularów i ciesz się z niezakłóconej jakości widzenia!
Soczewki okularowe


Okulary dla dzieci
Soczewki okularowe
Zadbaj o wzrok Twojej pociechy!
W naszych Salonach znajdą Państwo szeroki wybór modnych dziecięcych opraw okularowych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym dla dziecka wydarzeniem jest wybór pierwszych okularów. To one w dużej mierze decydują o postrzeganiu dziecka wśród rówieśników, dlatego naszym Klientom proponujemy profesjonalną pomoc w doborze idealnie dopasowanych opraw. W ofercie posiadamy szkła i oprawy wykonywane dla najmłodszych dzieci (już od 1 roku życia).


Okulary przeciwsłoneczne-korekcyjne
Okulary przeciwsłoneczne - korekcyjne
Wada wzroku jest powodem, przez który nie możesz ubrać swojej ulubionej pary okularów przeciwsłonecznych? Skończmy z tym! W naszym Salonie bez problemu kupisz okulary, które dzięki specjalnie barwionym szkłom wyglądają, jak normalne okulary przeciwsłoneczne, a nie są pozbawione właściwości korekcyjnych. Dla Twojego zdrowia i komfortu możemy także zaproponować soczewki, które dzięki odpowiedniej polaryzacji w ogromnym stopniu chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii zwiększają jakość widzenia w najsłoneczniejsze dni. Jeżeli natomiast stawiasz na wygodę i nie chcesz nosić ze sobą dwóch par okularów mamy w swojej ofercie szkła fotochromowe, które automatycznie dostosowują stopień przyciemnienia w zależności od natężenia światła.
Soczewki okularowe


Współpracujemy z najlepszymi


Współpracujemy z czołowymi producentami soczewek okularowych tak aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta:
Dodatkowa dawka wiedzy: