ul. Krótka 7, Tomaszów Mazowiecki
Pn - Pt 9:00 - 18:00 / Sobota 9:00 - 14:00
601 866 395
Aktualności COVID-19
POGOTOWIE OPTYCZNE !
Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy dla Was POGOTOWIE OPTYCZNE! Jeśli pilnie potrzebujesz naszej pomocy bo np. zepsuły Ci się okulary i nie jesteś w stanie bez nich funkcjonować lub potrzebujesz nowych okularów niezbędnych do pracy, przyjdź do naszego Salonu, a my zrobimy wszystko żeby Ci pomóc. Możesz też do nas zadzwonić tel. 601-866-395.

# RAZEM DAMY RADĘ
Aktualności COVID-19
Aktualności COVID-19
Koronawiarus - jakie środki bezpieczeństwa zachować podczas wizyty w Salonie?
1. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo na początku zaznaczmy, że jeżeli nie czujesz się w pełni dobrze przełóż wizytę w naszym Salonie na późniejszy termin :) okulary nie zając nie uciekną!

2. Każdy Klient obowiązkowo musi mieć założoną maseczkę oraz rękawiczki. Po wejściu do Salonu zdezynfekuj ręce w wyznaczonym do tego celu miejscu. Pamiętaj, że w Salonie może być obsługiwana tylko jedna osoba. W kolejne pilnuj odległości 2 metrów.

3. Jeżeli masz taką możliwość płać kartą.

4. Przestrzegajmy tych podstawowych zasad, dzięki nim obsługa będzie sprawna i przyjemna.

5. Bezpieczeństwo to podstawa! Każdy z nas obowiązkowo nosi rękawiczki, maseczki oraz przyłbice. Wszystkie oprawki przymierzane przez Klientów są na bieżąco dezynfekowane.

Dziękujemy za wyrozumiałość!
Myj i dezynfekuj okulary !
W tych trudnych czasach gdzie dezynfekujemy wszystko. Nie zapomnij o regularnym myciu i dezynfekcji swoich okularów !

Pod bieżącą letnią wodą umyj całe okulary płynem do mycia naczyń, bez dodatków cytrynowych i balsamów ! Oprawę dokładnie osusz ręcznikiem papierowym. Soczewki umyj dedykowanym do tego płynem i przetrzyj ściereczką z mikrofibry. Ściereczka jest wielokrotnego użytku, należy ją prać ręcznie w płynie do mycia naczyń, wtedy będzie nam dłużej służyć.

#MYJOKULARY
Aktualności COVID-19